Rýchly dopyt

FACEBOOK

SERVIS CLIMAX, a.s.

Automatizácia domácnosti od Somfy

 

 

Ovládanie domácnosti nikdy nebolo pohodlnejšie

Stačí jediné kliknutie vo vašom mobilnom telefóne a žalúzie, rolety a ďalšie tienenie, ale aj osvetlenie, garážové brány a vjazdové brány sa okamžite prispôsobia vášmu požiadavku. Presne to ponúka automatizácia domácnosti od nášho partnera - spoločnosti Somfy. Na výber máte z dvoch systémov - TaHoma® a Connexoon.

 

Získajte pohodlie, bezpečie aj úspory na energiách

 

Splňte si sen o chytrej domácnosti

V automatizovanej domácnosti môžete jednotlivé prvky pohodlne ovládať zo svojho mobilného telefónu alebo iného zariadenia. Získate nielen vysoký komfort, ale aj bezpečie a úspory na vytápaní.

 

Stačí telefón s pripojením na internet a ovládanie domácnosti máte pod palcom.

 

Systém TaHoma®

TaHoma® je komplexný systém automatizácie domácnosti. Budete tak ovládať odkiaľkoľvek tienenie, brány a osvetlenie. Bezpečie vášho domu zaistí spätná väzba a podpora zabezpečenia celého objektu.

 

TaHoma® vyzerá elegantne a hladko zapadne do vášho interiéru.

 

Zistite o systéme TaHoma® viac, alebo sa na nás rovno obráťte.

 

Aplikácia Connexoon

Postačí vám ovládať napríklad len tienenie ako žalúzie, rolety alebo plisé? Potom vám odporučíme jednu alebo dve z troch aplikácií Connexoon pre váš chytrý telefón. Každá z nich sa stará o inú časť vášho domova. Jedna o tienenie (Connexoon Window), druhá o brány (Connexoon Access), tretia o terasu (Connexoon Terrace).

 

Pre každý z prvkov domácnosti jedna aplikácia. Pri zakúpení Connexoonu si môžete vybrať ľubovoľnú kombináciu dvoch aplikácií.

 

Ovládanie je rovnako jednoduché ako pri systéme TaHoma®, Connexoon však neprepojí celú domácnosť. Pri zakúpení systému Connexoon si môžete vybrať ľubovoľnú kombináciu  dvoch aplikácií.

 

Zistite o systéme Connexoon viac,  alebo sa na nás rovno obráťte.

 

Somfy Connect

Váš systém TaHoma® môžete odkiaľkoľvek skontrolovať a ovládať tiež pomocou webového rozhrania Somfy Connect.

 

Somfy Doorlock

Ďalším užitočným pomocníkom je chytrý zámok Somfy Doorlock, s ktorým jednoducho a odkiaľkoľvek odomknete svoj dom alebo byt pomocou telefónu. Inštalácia nevyžaduje vŕtanie a úpravu dverí.

 

Prepojte Somfy Doorlock so systémom automatizácie domácnosti TaHoma® a získajte viac pohodlia

 

Somfy ONE

Ešte viac bezpečia získate s kompatibilným bezdrôtovým alarmom s integrovanou kamerou, sirénou a detektorom pohybu. Predstavujeme vám bezpečnostné riešenie Somfy ONE, ktoré jednoducho inštalujete a ešte jednoduchšie ovládate pomocou chytrého telefónu. Somfy ONE môže fungovať samostatne, ale pre väčšie pohodlie ho odporúčame zapojiť do systému TaHoma®.

 

Spoľahnite sa na Somfy ONE

 

Somfy Termostat

Vykúrte si domov na príjemnú teplotu, ešte skôr než sa vrátite z práce! Somfy Termostat vám pomôže jednoducho vykúriť alebo klimatizovať domov na diaľku. Inštalácia je jednoduchá a jednoduché je i ovládanie. Naviac vďaka funkciám kalendára a geolokácie môžete ušetriť nemalé peniaze. Somfy Termostat je úplne kompatibilný so systémom TaHoma®.

 

Domáca pohoda začína pri správnej teplote interiéru

 

Chytrý alarm

Ešte väčšie bezpečie pre vašu rodinu a majetok vám tiež zaistí chytrý bezdrôtový alarm, ktorý môžete ovládať pomocou aplikácie v mobilnom telefóne. Home Alarm dokonca dokáže rozpoznať vašich domácich maznáčikov. Nemusíte sa tak báť, že váš pes spustí poplach, keď vám bude pobehovať po dome. A keď vypadne prúd? Alarm sa automaticky prepne na iný zdroj energie - svoju vlastnú batériu.

 

Váš domov nikdy nebol vo väčšom bezpečí


Kamery

Získajte prehľad o svojej domácnosti na diaľku! Interiérové a vonkajšie kamery od Somfy dokonalo postrážia váš domov. Nemusíte sa tak celý deň strachovať, čo sa u vás doma deje. Cez Somfy ONE a vonkajšiu kameru môžete hovoriť a priamo tak zasiahnuť.

V nastavení Somfy Vonkajšej kamery môžete vybrať obmedzenú oblasť sledovania - kamera tak sníma, ako ľudia chodia za plotom, ale nevyhlási poplach. Alarm sa spustí akonáhle nezvaný hosť vojde na váš pozemok.

 

Chcete o automatizácii zistiť viac?

Ozvite sa nám, radi vám poradíme a pomôžeme vybrať to pravé riešenie práve pre vaše potreby.

 

 

 
 
 
 
 

žaluzie, rolety, markýzy, sítě proti hmyzu

  ŽALÚZIE CIBULA spol. s.r.o., Uherecká cesta 23/37, 958 03 Malé Uherce
Tel.: 038/7401 460, E-mail: info@zaluzie-cibula.sk
 

 

© Copyright 2017 SERVIS CLIMAX, a.s.
Akékoľvek použitie obsahu vrátane prevzatia, šírenia či ďalšieho sprístupňovania článkov, fotografií je bez písomného súhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázané.