Rýchly dopyt

FACEBOOK

SERVIS CLIMAX, a.s.


O nás

Počiatky našej firmy siahajú do roku 1993 keď pán Cibula začal s montážou medziokenných žalúzií . V roku 2009 prešla firma strategickou obmenou. Po návrate zo zahraničnej stáže sa do manažmentu zapojil i Cibula junior. Firma začala s výstavbou sídla so showroomem a výrobnou dielňou..

Dnes disponujeme desiatkou pravidelne zaškoľovaných zamestnancov prevažne z rodinných kruhov.

Realizujeme dodávku a montáž , všetkých typov tieniacej techniky značky CLIMAX  ako sú žalúzie, rolety , markízy, pergoly a to so 4-ročnou záručnou dobou. Ďalším sortimentom sú garážové brány , balkónové presklenia a siete proti hmyzu.

Dnes už štandardom, je pre nás ovládanie motormi , diaľkovými ovládačmi , prípadne doplnenie o rôzne automatické ovládacie prvky.

Postupným vývojom trendov a funkčnosti tieniacej techniky sa nosnými prvkami stali exteriérové prvky.

Súčasťou skoro každého domu je i garáž. Ponúkame niekoľko typov garážových brán od popredného výrobcu LOMAX.

 K všetkým nami ponúkaným produktom poskytujeme záručný i pozáručný servis. Pôsobíme na trhu už tretiu dekádu a to je zárukou spoľahlivosti a stability. Všetci naši zamestnancami sú v trvalom pracovnom pomere , pravidelne školený s podporou sociálneho programu. Väčšinou sa jedná o členov rodiny a tak berieme i zákazníkov. Ako členov rodiny.

Aby sme zabezpečili maximálnu pružnosť sústredíme sa len regionálne. Konkrétne v okresoch Partizánske , Prievidza, Topoľčany, Zlaté Moravce a Bánovce nad Bebravou

Naším cieľom je pokračovať v práci tak, aby i naďalej prinášala úspech ako nám, tak i Vám, naším zákazníkom. Priali by sme si, aby sa naše výrobky stali súčasťou Vášho života a pomohli Vám vytvoriť príjemný domov.

 
 
 

žaluzie, rolety, markýzy, sítě proti hmyzu

  ŽALÚZIE CIBULA spol. s.r.o., Uherecká cesta 23/37, 958 03 Malé Uherce
Tel.: 038/7401 460, E-mail: info@zaluzie-cibula.sk
 

 

© Copyright 2017 SERVIS CLIMAX, a.s.
Akékoľvek použitie obsahu vrátane prevzatia, šírenia či ďalšieho sprístupňovania článkov, fotografií je bez písomného súhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázané.