Rýchly dopyt

FACEBOOK

SERVIS CLIMAX, a.s.

Priemyselné brány

Sklady, haly, autoservisy a desiatky ďalších prevádzok potrebujú garážové brány, ktoré vydržia náročnú každodennú prevádzku. Preto sme pri vývoji priemyselných garážových brán dbali predovšetkým na spoľahlivosť, bezpečnosť a dlhú životnosť

Najčastejším riešením sú ale sekčné priemyselné brány a priemyselné skladacie brány. Ale pre priemyselné použitie vám upravíme aj rolovacie garážové brány a rolovacie mreže. 

Vzali sme sekčné garážové brány DELTA a upravili ich pre potreby firiem a skladov. Výsledkom sú priemyselné garážové brány, ktoré sú odolné, bezpečné a vynikajú tepelými a zvukovými izolačnými vlastnosťami. Skladajú sa zo sendvičových panelov o hrúbke 40 mm a oceľovej pozinkovanej konštrukcie. 

Skladajú sa ako harmonika, preto nezaberajú vo vnútri garáže takmer žiadny priestor. Pre priemyselné použitie sa hodia predovšetkým vďaka bezúdržbovej konštrukcie s minimom dielov podliehajúcich opotrebeniu. 

Rolovacie brány vyrábame taktiež pre priemyselné prostredie. Viac informácií o rolovacích priemysselných bránach a rolovacích mrežách sa dozviete v katalógu Ostatných produktov

 

 
 
 
 
 
 
 

žaluzie, rolety, markýzy, sítě proti hmyzu

  ŽALÚZIE CIBULA spol. s.r.o., Uherecká cesta 23/37, 958 03 Malé Uherce
Tel.: 038/7401 460, E-mail: info@zaluzie-cibula.sk
 

 

© Copyright 2017 SERVIS CLIMAX, a.s.
Akékoľvek použitie obsahu vrátane prevzatia, šírenia či ďalšieho sprístupňovania článkov, fotografií je bez písomného súhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázané.