SK

 
CZ
 
EN
 
DE
 
SK
 

Automatizácia domácnosti od Somfy

 

 

 

Ovládanie domácnosti nikdy nebolo pohodlnejšie

 

Stačí jediné kliknutie vo vašom mobilnom telefóne a žalúzie, rolety a ďalšie tienenie, ale aj osvetlenie, garážové brány a vjazdové brány sa okamžite prispôsobia vášmu požiadavku. Presne to ponúka automatizácia domácnosti od nášho partnera - spoločnosti Somfy. 

automatizace Somfy

 

 

 

Získajte pohodlie, bezpečie aj úspory na energiách

 

Splňte si sen o chytrej domácnosti

 

V automatizovanej domácnosti môžete jednotlivé prvky pohodlne ovládať zo svojho mobilného telefónu alebo iného zariadenia. Získate nielen vysoký komfort, ale aj bezpečie a úspory na vytápaní.

 

 

Stačí telefón s pripojením na internet a ovládanie domácnosti máte pod palcom.

 

Systém TaHoma® switch

 

TaHoma® switch je komplexný systém automatizácie domácnosti. Budete tak ovládať odkiaľkoľvek tienenie, brány a osvetlenie. Bezpečie vášho domu zaistí spätná väzba a podpora zabezpečenia celého objektu.

 

 

tahoma switch

TaHoma® vyzerá elegantne a hladko zapadne do vášho interiéru.

 

Zistite o systéme TaHoma® viac, alebo sa na nás rovno obráťte.

 

 

 

Somfy Door Keeper

 

Ďalším užitočným pomocníkom je chytrý zámok Somfy Door Keeper, s ktorým jednoducho a odkiaľkoľvek odomknete svoj dom alebo byt pomocou telefónu. Inštalácia nevyžaduje vŕtanie a úpravu dverí.

 

 

door keeper

Prepojte Somfy Door Keeper so systémom automatizácie domácnosti TaHoma® a získajte viac pohodlia

 

 

Somfy ONE

 

Ešte viac bezpečia získate s kompatibilným bezdrôtovým alarmom s integrovanou kamerou, sirénou a detektorom pohybu. Predstavujeme vám bezpečnostné riešenie Somfy ONE, ktoré jednoducho inštalujete a ešte jednoduchšie ovládate pomocou chytrého telefónu. Somfy ONE môže fungovať samostatne, ale pre väčšie pohodlie ho odporúčame zapojiť do systému TaHoma®.

 

 

somfy one

Spoľahnite sa na Somfy ONE

 

 

Somfy Termostat

 

Vykúrte si domov na príjemnú teplotu, ešte skôr než sa vrátite z práce! Somfy Termostat vám pomôže jednoducho vykúriť alebo klimatizovať domov na diaľku. Inštalácia je jednoduchá a jednoduché je i ovládanie. Naviac vďaka funkciám kalendára a geolokácie môžete ušetriť nemalé peniaze. Somfy Termostat je úplne kompatibilný so systémom TaHoma®.

 

 

termostat

Domáca pohoda začína pri správnej teplote interiéru

 


Chytrý alarm

 

Ešte väčšie bezpečie pre vašu rodinu a majetok vám tiež zaistí chytrý bezdrôtový alarm, ktorý môžete ovládať pomocou aplikácie v mobilnom telefóne. Home Alarm dokonca dokáže rozpoznať vašich domácich maznáčikov. Nemusíte sa tak báť, že váš pes spustí poplach, keď vám bude pobehovať po dome. A keď vypadne prúd? Alarm sa automaticky prepne na iný zdroj energie - svoju vlastnú batériu.

 

 

Váš domov nikdy nebol vo väčšom bezpečí


Kamery

 

Získajte prehľad o svojej domácnosti na diaľku! Interiérové a vonkajšie kamery od Somfy dokonalo postrážia váš domov. Nemusíte sa tak celý deň strachovať, čo sa u vás doma deje. Cez Somfy ONE a vonkajšiu kameru môžete hovoriť a priamo tak zasiahnuť.

 

V nastavení Somfy Vonkajšej kamery môžete vybrať obmedzenú oblasť sledovania - kamera tak sníma, ako ľudia chodia za plotom, ale nevyhlási poplach. Alarm sa spustí akonáhle nezvaný hosť vojde na váš pozemok.

 

 

Chcete o automatizácii zistiť viac?

 

Ozvite sa nám, radi vám poradíme a pomôžeme vybrať to pravé riešenie práve pre vaše potreby.

 

 

 

 
 
kontakt
 

ŽALÚZIE CIBULA spol. s.r.o.,

Uherecká cesta 23/37

Malé Uherce

958 03

 

 

kontakt
 

Tel.: 038/7401 460

E-mail: info@zaluzie-cibula.sk

facebook climax   youtube climax

 

 

© Copyright 2020 SERVIS CLIMAX, a.s.


Akékoľvek použitie obsahu vrátane prevzatia, šírenia či ďalšieho sprístupňovania článkov, fotografií je bez písomného súhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázané.

 
Tieto webové stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Informácie, ako tieto stránky používate, sú zdieľané so spoločnosťou Google. Ich používaním súhlasíte s použitím súborov cookie.  

 

Rozumiem

 

 

Viac informácií

 

 

Rozumiem   Viac informácií

 

 

       

POPTÁVKA & KONTAKT

 
 
 

Rychlý kontakt

 

  038/7401 460
     
  info@zaluzie-cibula.sk

POPTÁVKA
& KONTAKT